قیمت ساخت سوله خرپایی

//قیمت ساخت سوله خرپایی

قیمت ساخت سوله خرپایی

 قیمت ساخت سوله خرپایی :  قیمت ساخت سوله در حال حاضر به نسبت سازه های دیگر پایین تر می باشد. ساخت سوله ها  علاوه بر صرفه جویی در هزینه در صرفه جویی در وقت نیز تاثیر گذار است. قیمت ساخت سوله به ویژه سوله های سبک خرپایی به عوامل متعددی وابسته می باشد.

عوامل موثر در قیمت ساخت سوله خرپایی

اطلاع از عوامل موثر در ساخت سوله های خرپایی به فرد یاری می دهد تا بر روی قیمت مورد نظر بیشتر دقت کرده و برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشد. این عوامل به شرح زیر می باشد:

  1. کاربرد سوله در قیمت سوله های خرپایی تاثیری زیاد دارد. توجه به این موضوع که سوله برای چه کاربرد و مکانی مورد استفاده قرار می گیرد مهم است.
  2. ابعاد و اندازه ی سوله نیز مهم است. سوله های خرپایی اصولا دارای دهانه ای بزرگ و وسیع بوده و برای مکان های گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.
  3. در صورت استفاده از جرثقیل برای ساخت سوله های خرپایی هزینه ی بیشتری مورد استفاده قرار می گیرد. در سوله های خرپایی معمولا از جرثقیل های سقفی استفاده می شود.
  4. محل احداث سوله ی خرپایی در قیمت ساخت اثر می گذارد.
  5. نوع مصالح به کار برده شده برای ساخت سوله های خرپایی بسیار مهم می باشد. استفاده از مصالح مرغوب قیمت را تقریبا بالا می برد اما در کیفیت سوله خرپایی تاثیری مثبت خواهد گذاشت.
  6. تجهیزات روشنایی و یا سیستم تهویه ای که در ساخت سوله ی خرپایی به کار برده می شود در قیمت اثر گذار است.

موارد فوق سایر موارد تاثیر گذار در قیمت سوله های خرپایی می باشد. رعایت و اطلاع از هر کدام از موارد بالا باعث ایجاد یک برنامه ریزی درست در قیمت و بودجه ی در دسترس می شود. سوله های خرپایی معمولا از قیمت پایین تری در مقایسه با سوله های دیگر برخوردار می باشد. به همین دلیل استفاده از آنها تا میزان زیادی در صرفه جویی در هزینه تاثیر گذار می باشد. به همین دلیل پرکاربرد تر از سوله های دیگر است. بر آورد قیمت سوله های خرپایی در حدود ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومان برای هر متر مربع می باشد.

توسط | ۱۳۹۶-۱۲-۷ ۱۶:۵۸:۱۷ +۰۰:۰۰ اسفند ۷ام, ۱۳۹۶|سوله|0 نظر

درباره نویسنده:

پیام بگذارید